APIE MUS

Ar kartais susimąstote, kad užėjus į kavinę jus užlieja malonūs jausmai, kad čia jauku, šviesu, maloniai kvepia, tad nesvarbu, prie kurio staliuko prisėsite, jums visur bus vienodai gera. Kai kavinės šeimininkai įdeda dalelę širdies į savo maitinimo verslą, tada viskas yra skoninga – ir interjeras, ir virtuvė, ir aptarnavimas ir atmosfera.

„Užupio kavinės“ meniu nėra įmantrus ar snobiškas – čia Jūs rasite paprastų, bet skanių užkandžių ir salotų, įprastų, tačiau skaniai pagamintų sriubų, karštųjų patiekalų, desertų ir gėrimų, kurie yra švieži ir gaminami tik užsakius, todėl reikės šiek tiek palūkėti. Čia jūs visuomet esate laukiami - dienos metu pusryčiauti, pietauti, susitikti su verslo partneriais dalykinių pietų, vakarais - maloniai pavakaroti su šeima, draugais, kolegomis, bičiuliais, nes čia ramu, jauku ir dėmesinga – ko dar reikia, kad atsipalaiduotumėte nuo įtampos ir skubėjimo.

Šiandien, kai gyvenimas verčia mus spręsti viską greitai, dalykiškai ir šaltai, turime rasti laiko sau! Skirkite sau kuo šiltesnių potyrių... Kaitriau šypsantis saulutei malonu prisėsti lauko terasoje, kur rasite jaukią užuovėją, puoštą gėlynais...

caret-down caret-up caret-left caret-right

Greitas ir malonus aptarnavimas. Tvarkinga ir švari aplinka. Man patiko!

Patiekalai paprasti, bet neprasti -  skanūs ir pateikti labai skoningai! Sugrįšiu dar ne kartą!

Jauki vieta. Puikus ir malonus aptarnavimas. Maistas gardus ir šviežias. Ačiū Jums!

KONTAKTAI

UKMERGĖS UŽUPIO KAVINĖ

Adresas: Vilniaus g. 59, LT-20138 Ukmergė, Lietuva
Telefonai: +370 655 37 575, +370 640 26 100
Tinklalapis: www.ukmergesuzupys.lt
El. paštas: [email protected]
Įmonės kodas 302647288
PVM kodas LT100006245210


Informacija apie Jūsų duomenis nėra renkama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims. Detalesnė informacija apie asmens duomenų tvarkymą pateikiama mūsų privatumo ir slapukų politikoje.